Terapia indywidualna

W naszym gabinecie psychologicznym w Lublinie prowadzone są indywidualne sesje psychologiczne dla osób zmagających się z problemami o podłożu psychicznym. Jeśli czują Państwo, że z Waszym życiem dzieje się coś nie tak – zbyt często towarzyszy Wam smutek, gniew czy poczucie bezsilności, brakuje Wam motywacji do działania, odczuwacie samotność, macie problemy w relacjach z innymi ludźmi lub coraz częściej sięgacie po substancje psychoaktywne i rozwija się uzależnienie, to wizyta w naszej placówce może pozwolić Wam wrócić na właściwą ścieżkę.

Indywidualna psychoterapia pod okiem specjalisty w Lublinie

W naszym gabinecie do Państwa dyspozycji są wykwalifikowani i doświadczeni psychologowie oraz specjaliści psychoterapii uzależnień. Zawsze dostosowujemy rodzaj i przebieg terapii do celów naszych pacjentów, uważnie wsłuchując się w ich potrzeby i starając się jak najlepiej zrozumieć ich problemy. W naszej placówce w Lublinie prowadzona jest m.in. psychoterapia poznawczo-behawioralna, która jest skuteczną metodą leczenia zaburzeń psychicznych oraz trudności emocjonalnych. Niesiemy również pomoc osobom uzależnionym, a poprzez terapię DDA w Lublinie wspieramy osoby, które poprzez dorastanie w rodzinach dysfunkcyjnych, w których alkohol odgrywał znacząco rolę, mają problemy z tym, by odnaleźć się w dorosłym życiu.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą zawalczyć o swoją przyszłość i zdrowie psychiczne pod okiem specjalistów. Oferujemy pełne zaangażowanie w indywidualną terapię oraz dyskrecję opartą na spotkaniach w gabinecie umiejscowionym na uboczu – z dala od ruchliwych ulic i spojrzeń innych ludzi. Jesteśmy do Państwa dyspozycji także podczas terapii psychologicznej online.

Prowadzimy również w Lublinie terapię dla par

KONTAKT