Media

O pozytywnym myśleniu

Zapraszam do posłuchania o pozytywnym myśleniu, które ma ogromne znaczenie na nasz nastrój, zachowanie oraz podejmowane decyzje. Myśląc pozytywnie mamy w głowie o wiele więcej pomysłów na rozwiązywanie trudności oraz widzimy większą perspektywę do działania. To my możemy zarządzać naszym myśleniem i emocjami. Kliknij i posłuchaj.

Kiedy pojawia się motywacja do działania?

Najczęściej myślimy, że potrzebujemy motywacji aby zacząć wprowadzać zmiany. A jest odwrotnie. Motywacja rośnie wraz z podjętym działaniem. Przychodzi podczas pokonywania kolejnych kroków i małych celów. To właśnie w trakcie działania mamy ochotę na więcej i więcej. Chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu motywacji? Zapraszam do posłuchania.

Zdrady

Temat zdrady, to w ostatnim czasie bardzo częsty problem pojawiający się w terapii par. Czy zdrada dotyczy tylko relacji z drugim człowiekiem? Czy mówić o zdradzie partnerowi ? Jak o niej powiedzieć? Czy da się uchronić związek przed zdradą? Czy brak czasu na dbanie o relację miłosną przyczynia się do zdrady? Posłuchaj, a poznasz odpowiedzi na pytania.

KONTAKT