Terapia dla par

Jeśli czują Państwo, że w Waszym związku coś się wypala – kłótnie stają się codziennością, macie problemy z wyrażaniem uczuć czy swoich potrzeb i potrzebujecie wsparcia specjalisty, to nasz gabinet psychologiczny w Lublinie służy pomocą. Współpraca z psychologiem dla par to rozwiązanie, które pomogło już wielu związkom – nawet tym, w których wydawało się, że w obliczu wielu problemów ciężko będzie znaleźć wspólny język. Zapraszamy do współpracy z naszą placówką. Oferowana przez nas psychoterapia dla małżeństw w Lublinie może okazać się skutecznym rozwiązaniem Państwa wewnętrznych zgrzytów.

Doświadczony psycholog dla par w Lublinie

Psychoterapia dla par w naszym gabinecie w Lublinie jest prowadzona przez doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy oferuję pełne zaangażowanie w sytuację naszych klientów. Cechuje nas zrozumienie potrzeb par, które się do nas zgłaszają i ukierunkowanie na wypracowanie odpowiednich rozwiązań, które pomogą postawić Państwa związek na nogi. Ponadto gwarantujemy dyskrecję.

Terapia małżeńska pozwala zmienić spojrzenie klientów na ich relację, skorygować dysfunkcyjne zachowania czy poprawić między nimi komunikację. Na spotkaniach w ramach terapii dla par w Lublinie wspólnie uczymy się wyrażania swoich emocji w taki sposób, by nie czuć się pozbawionym prawa głosu i jednocześnie nie ranić partnera. Zapraszamy na naszą terapię małżeńską w Lublinie wszystkie pary, które czują, że ich związek z jakichś powodów nie zmierza w dobrym kierunku.

W celu zapoznania się z kosztami terapii dla Par w naszym gabinecie w Lublinie odsyłamy do zakładki cennik. Znajdują się tam ceny wszystkich terapii prowadzonych w naszej placówce, łącznie z terapią indywidualną, psychoterapią uzależnień czy terapią online.

KONTAKT